TALÁLATOK

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép- kelet- európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk új munkatársat keres az alábbi területre:

Üzletfejlesztési Manager-Beszerzési területre

Budapest XIII. kerület

A Te feladataid:
  • Új beszállítók felkutatása, értékelése, árajánlatok kérése és elemzése
  • Részvétel az új beszállítók versenyeztetésében
  • Beszállítói kínálat elemzése, portfólió összehasonlítás
  • Üzleti utazások külföldön, a megfelelő beszállítók kiválasztása érdekében
  • Nemzetközi kiállításokon, konferenciákon való részvétel (Európában és Ázsiában)
  • Döntés előkészítési folyamatokban való részvétel, beszállítói szerződések előkészítése
  • Kiértékelések, prezentációk készítése
Amit Tőled elvárunk:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magas fokú MS Excel ismeret
  • Erős, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat (elemzői / projekt menedzsment fókusz)
  • Jó szervezőkészség, precíz és önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás
  • Magabiztos, dinamikus személyiség, eredményorientáltság
  • Analitikus szemlélet
Amit Neked kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon (magán használatra is), laptop, ruházat
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet, támogató csapat
  • Változatos munkakör, kihívásokkal teli komplex feladatok
  • Nemzetközi projektek, valódi tapasztalatszerzési lehetőség

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezési lap

Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

Dokumentumok feltöltése:

  • Fénykép (Nem kötelező)
  • Önéletrajz (Kötelező)
  • Motivációs levél (Nem kötelező)
Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2019 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép