Philosophy

„Poslaním našich zamestnancov je, aby tým,že poskytnú najefektívnejšie riešenia na požiadavky a problémy našich zákazníkov sa stala spoločnosť UNIX Auto takým popredným a ziskovým podnikaním na trhu, ktorá svojim angažovaným spolupracovníkom zabezpečí dlhodobo bezpečné zázemie a slušné živobytie.”

“Najväčšou hodnotou spoločnosti Unix Auto sú ľudia.”

“Sme skupina pozostávajúca z talentovaných, dobre vzdelaných odborníkov.”

“Snažíme sa o dokonalosť a túžime po tom, aby sme boli najlepší. Vedome si stanovujeme očakávania voči sebe, a snažíme sa o ich dosiahnutie.

Naša vášeň: Veríme, že hlavným motívom nášho úspechu je vášeň pre našu profesiu.”

Podrobnosti z Etického kódexu Unix Auta

O firme:

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je predaj autodielov, v ktorom je Unix Auto jedným z dominantním hráčom na Slovenskom trhu. Našim základným princípom je poskytovať našim klientom profesionálny zákaznícky servis a snažiť sa preskúmať nové potencionálne obchodné príležitosti.

Unix Auto je prítomný v 3 krajinách, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku. Svojim zákazníkom poskytuje svoje služby celkovo zo 170 pobočiek, z toho na Slovensku je 5 pobočiek.

Poloha nášho logistického centra je 23 000 m2. Naša kompletná sada obsahuje viac ako 9 miliónov dielov.

Z nášho logistického centra dodávame tovar do našich pobočiek, niekoľkokrát denne. Našim zákazníkom roznášame diley s vlastným vozovým parkom, ktorý obsahuje 2000 automobilov. Všetky naše dodávky sú v prísnom harmonograme, takže náš systém dodávok je veľmi rýchly, presný a spoľahlivý.

V komerčnom segmente máme jedeinečne modernú IT infraštruktúru. S našim vlastným systémom riadenia a našim vyhľadávacím programom pre automibilivé diely patríme na trhu ako vysoko inovatívny.

Pre našich zamestnancov zabezpečujeme kultivované pracovné prostredie,

Pre našich zamestnancov zabezpečujeme pracovné oblečenie, v závislosti od pracovnej pozície môže obsahovať oblečenie kompletnú zimnú a letnú sadu a bezpečnostnú obuv .

Kľúčovou hodnotou pre nás je súdržnosť, preto pravidelne oraganizujeme team building programy pre našich kolegov, na deň žien potešujeme našich ženských kolegov s darčekom.

Čakáme aj Teba do UNIX tímu, pripoj sa k nám!POSTUP PRIHLÁSENIA

Pred odoslaním tvojej prihlášky prosím pozorne prečítaj pracovné úlohy a očakávania. Ak spľňaš vyššie uvedené podmienky, klikni na tlačidlo „Prihlásim sa na pozíciu”/ a pomocou ikony taška môžeš otvoriť formulár.

Na formulári okrem zadania osobných údajov, prosíme vyplniť aj požadované polia. Tieto sa pri jednotlivých pozíciách môžu líšiť.

Po prečítaní a prijatí zásad ochrany osobných údajov, môžeš pokračovať v procese podávania žiadosti.

Kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť” môžeš svoju žiadosť odoslať. Potom tvoje osobné údaje a priložené dokumenty budú zaregistrované v našej centrálnej databáze.

Následne Ti pošleme potrvdzovací e-mail o tvojej žiadosti na uvedenú mailovú adresu, kde nájdeš informácie o svojej prihláške (žiadané pozície, identifikátor).

Keď nepríde potzrdovací mail, je potrebné skontrolovať svoju schránku. Zložka Spam.


Proces ýberového konania

1. Filtrovanie prichádzajúcich životopisov:

Akonáhle sa tvoja žiadosť objaví v našej databáze, HR manager alebo vedúci posúdi tvoju žiadosť a porovná s podmienkami označenými pre danú pozíciu.

Nejneskôr 5 dní po odoslaní žiadosti, zašleme e-mail s informáciou o tom, v akom štádiu je tvoja žiadosť vo výberovom konaní.

Uchádzači, ktorí sa podrobili predbežnému skríningu, sa môžu stretnúť s nasledujúcimi metódami výberu:

  • Osobný pohovor
  • Skype pohovor
  • Profesionálne/jazykové/zručnosti/testy osobnosti
  • Situačné úlohy

Kroky a zložitosť výberového procesu sa môžu líšiť v závislosti od charakteristík pozícií.

Ak sa prihlásiš do nášho logistického centra, do skladu na pracovnú pozíciu:

Ak je tvoja žiadosť pridaná na niektorú z praconých pozícií skladu, náš kolega Ťa bude kontaktovať nasledujúci pracovný deň, aby dohodol dátum a čas na účasti skupinového briefingu. Na stretávke si môžeš vypočuť podrobnosti o skladových pozíciách a položiť svoje otázky HR pracovníkovi/vedúcemu.

Brífing je doplnený krátkym testom spôsobilosti a osobným pohovorom s kolegom HR.

Ak Ťa vyberieme na túto pozíciu, HR kolega začne administratívny proces pre tvoj nástup.

K logistickému centru spojené nefyzikálne pozície, pozície týkajúce sa centrálnej kancelárie a pri pozíciách na pobočkách:

2. I. kolo pohovoru:

Ak tvoje skúsenosti a požadované znalosti pre pozíciu spĺňajú kritéria, náš kolega Ťa bude telefonicky kontaktovať a dohodne si termín. V rámci osobného stretnutia bude mať HR kolega / manažér výberu možnosť spoznať tvoje odborné zručnosti, osobné motivácie a aj ty sa vieš bližšie pozrieť na úlohy súvisiace s pozíciou.

3. II. kolo pohovoru:

Ak sú skúsenosti z prvého pohovoru vzájomne pozitívne, náš kolega Ťa bude telefonicky kontaktovať a dohodne si nasledujúce kolo, kde bude prítomný vedúci profesionálneho odboru.

Pri pohovore sa môžu použiť aj ďaľšie metódy v závislosti od pozície. Môžu to byť testy (odborné, jazykové, vyplňujúce na mieste a testy spôsobilosti) alebo situačné úlohy.

Vedúce pozície alebo pozície týkajúce sa centrály:

4. Online test osobnosti

Ak sa prihlasuješ na vedúcu pozíciu, alebo pozíciu týkajúcu sa centrály, časťou výberového konanie je aj vyplnenie testu osobnosti. To možno vykonať doma alebo kdekoľvek, kde sú kľudné podmienky a pripojenie na internet je stabilné. Vyplnenie testu si vyžiada približne 20-30 minút.

5. Referenčný rozhovor

Počas výberového konania Ťa požiadame, aby si nám poslal telefonický kontakt na svojho predošlého (alebo aktuálneho) manažéra alebo nadriadeného, aby sme s ním vedeli urobiť referenčný rozhovor. Konverzácia trvá asi 10-15 minút a operačnými otázkami budeme s tebou diskutovať o pracovných skúsenostiach.

6. Ukončenie výberového konania:

Ak ťa vyberieme:

Od našej spoločnosti dostaneš písomnú finančnú ponuku týkajúcu sa danej pozície.

Ak príjmeš našu finančnú ponuku, začneme proces súvisiaci s nástupom.

Ak nemôžeme ísť ďalej v procese výberového konania:

Ak nebudeme schopní pokračovať vo výberovom procese, pošleme e-mail oznámenie alebo Ťa budeme telefonicky informovať o zamietnutí.

Ak sa na základe tvojej odbornej praxe rozhodneme, že nepokračujeme ďalej vo výberovom konaní na pozíciu, na ktorú si sa prihlásil, ale na ďaľšiu otvorenú pozíciu by si bol vhodný, v tom prípade HR kolega Ťa bude kontaktovať, či by si mal záujem zúčastniť sa vo výberovom konaní týkajúcej sa inej pozície.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

S tvojimi údajmi zaobchádzame v súlade s ustanoveniami platných právnych predpisov.

Naša spoločnosť poskytuje uchádzačom správne informácie pri každom kroku výberového procesu, ale kedykoľvek môžes položiť svoje otázky aj na nasledujúcej e-mailovej adrese:
hr@unixauto.huFacebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok